👉 Felicitări tuturor, băieți; încă o dată, a fost o mare bătălie până în ultima zi.

✌️ Premiile în numerar merg la Laté LawsonJessica Fish, Francesco Schinelli și premiile COOP Shares merg la Vittorio De GiuseppeMarius Pedersen, Gary Fish, Sandra Moudiongui, Kevin Wygal, Francesco Iacopini UnoSalvatore Carta.

👏 Mulți alții erau foarte apropiați! Bună treabă, toată lumea! 🖐 Nu organizăm un concurs nou în iulie, dar cu siguranță vom oferi unul nou în scurt timp.💪 Rețineți scopul real al acestor concursuri, care trebuie să fie conceput ca un stimulent suplimentar pentru a vă ajuta să conduceți prin exemplu, făcând în mod continuu cele patru acțiuni fundamentale pe care trebuie să le faceți pentru a excela în această afacere.

 1. Urmare împreună cu colegii de echipă și ajutați-i să înțeleagă această afacere și, eventual, să-și confirme GPS-ul.
 2. Obțineți COOP Share pentru a asigura un flux bun de noi membri potențiali pentru piața dvs. Clubshop Mall în fiecare lună.
 3. Fii primul client din Clubshop Mall.
 4. Actualizați-vă GPS-ul pentru a obține cea de care aveți nevoie pentru a vă ajuta echipa cât puteți.

🤙 Deci, chiar dacă nu există concurs în iulie, invit toți partenerii să analizeze de câte ori este nevoie GPS Essential Training pentru a deveni experți în această afacere și pentru a vă asigura că vă îndepliniți rolul la fel de mândru ca parteneri Clubshop, așa cum ar trebui.

🤟 Colegii tăi de echipă vor fi recunoscători, la fel și contul tău bancar!

🙏 Vă mulțumim că ați sprijinit Clubshop și ați răspândit misiunea sa nobilă în întreaga lume, în timp ce ne deplasăm împreună de-a lungul celor șase faze ale marelui proiect!

Deo Juvante!

Fabrizio Perotti

Din 1997 Clubshop a fost fidel misiunii sale - Să se alăture consumatorilor individuali împreună pentru a forma o vastă cooperativă de cumpărători, obținând astfel o putere de cumpărare consolidată extraordinară, astfel încât membrii noștri să poată achiziționa produse și servicii la cel mai mic cost posibil. - Pentru a extinde avantajele sistemului Free Enterprise la oricine dorește să își mărească veniturile lunare. - Să promoveze principiile libertății și democrației care sunt cuprinse în Constituția SUA. Pentru a încuraja dezvoltarea unei comunități economice vaste, autosuficiente, de „oameni care ajută oamenii” și dezvoltarea individuală a întregii persoane.

Comentarii (8)

 1. Rommel

  răspuns

  Felicitări tuturor câștigătorilor și sunt foarte recunoscător că sunt foarte mândru membru al CLUBSHOP🙏💚🌍

 2. كامليا عاطف

  răspuns

  اريد شخص يشرح لي كيفيه العمل على هذا الموقع من فضلك

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *