Dacă aș fi în locul tău, aș înlocui această întrebare cu aceasta: 

„Cum mă pot face să plătesc atât de puțin și să-mi ofere o valoare atât de mare?”

Nu glumesc.

Desigur, întrebarea ta inițială este mai mult decât legitimă dacă nu știi ce ar trebui să obții pentru banii tăi.

Așadar, vă rugăm să citiți cu atenție această scurtă postare, apoi spuneți-mi ce părere aveți despre ea în comentarii.

Acum, imaginați-vă că sunteți proprietarul un centru comercial virtual 3-D global care include sute de magazine grozave...

Centrul tău comercial de vis are și el propria aplicație mobilă pentru a servi mai bine toți clienții dvs.

În acest mall virtual 3-D, oamenii pot sta și se pot uita la vitrinele magazinelor. Ei pot găsi milioane de produse și servicii și câștigați cashback valoros ori de câte ori decid să cumpere ceva. 

Ai o liniște totală pentru că De asemenea, aveți echipe întregi de dezvoltatori, marketeri, contabili, consultanți și oricine aveți nevoie pentru a vă gestiona și dezvolta afacerea care lucrează pentru dvs. Și nici nu trebuie să aveți de-a face cu ei, deoarece conducerea companiei o face în numele dvs.

Dar, în principal, ai un sistem complet automat conceput pentru a aduce trafic în mall-ul dvs. și pentru a vă crește baza de clienți potențiali lună de lună. 

De asemenea, sistemul optimizează comunicarea către potențialii dumneavoastră clienți. Îi educă pentru a-i ajuta să obțină beneficii maxime din calitatea lor de membru Clubshop.

Aveți întotdeauna afacerea dvs. sub control printr-un sistem avansat de raportare care vă arată cum merge afacerea dvs. în timp real. Așa că progresul către obiectivele tale de venit devine o călătorie interesantă.

Nu ar fi minunat? Sigur ar fi!

Există doar o problemă minoră 😱

Ar trebui să investești câteva milioane pentru a crea așa ceva. Stii asta, nu?

Și ce dacă? Nu exista solutie?

Da, există și este gata pentru tine. Acum aici!

Trebuie doar să vă activați GPS-ul! 

Veți obține instantaneu tot ce am descris mai sus și multe altele, fără a fi nevoie să vă gândiți să investiți milioane de dolari pe care nu îi aveți.

Și știi ce? Poate suna de necrezut, dar vă puteți activa GPS-ul începând de la 14,9 USD/lună pentru GPS Basic.

Ah, si inca ceva: nu-ți face griji dacă nu ai deloc experiență. 

Pentru că datorită instruirii esențiale GPS și a sprijinului continuu oferit de comunitatea noastră de parteneri pasionați Clubshop, vei deveni un expert în cel mai scurt timp.

Sunt sigur că acum ați înlocuit întrebarea dvs. inițială cu cealaltă pe care am menționat-o la început: 

„Cum mă pot face să plătesc atât de puțin și să-mi ofere o valoare atât de mare?” 

Ei bine, nu vă faceți griji, asta este despre misiunea noastră! 😊

Deci ce mai aștepți? 

Faceți clic aici și activați-vă GPS-ul pentru a începe imediat afacerea globală!

Veți începe să vedeți un viitor mai luminos imediat. Garantat!

Fabrizio Perotti, coproprietar pasionat Clubshop.

Din 1997 Clubshop a fost fidel misiunii sale - Să se alăture consumatorilor individuali împreună pentru a forma o vastă cooperativă de cumpărători, obținând astfel o putere de cumpărare consolidată extraordinară, astfel încât membrii noștri să poată achiziționa produse și servicii la cel mai mic cost posibil. - Pentru a extinde avantajele sistemului Free Enterprise la oricine dorește să își mărească veniturile lunare. - Să promoveze principiile libertății și democrației care sunt cuprinse în Constituția SUA. Pentru a încuraja dezvoltarea unei comunități economice vaste, autosuficiente, de „oameni care ajută oamenii” și dezvoltarea individuală a întregii persoane.

Comentarii (15)

 1. Tiberio Guglielmi

  răspuns

  Non c'è niente da fare, este chiar un adevărat spectacol de afaceri. E ve lo dice uno che ha potuto vedea l'evolversi di questa attività on line, quasi dall'inizio. De fapt, sunt în Club Shop Rewards de 20 de ani, îmi va permite să rămână cel puțin alte 70 de ani. Per mia esperienza (per quel che vale) nel web non esiste nulla di meglio. Se io al tempo che ci ho messo 2 minuti per decidere, oggi per come è stato dezvoltat e extraordinaramente complet, ci metterei non more di 2 secondi a decidere.

 2. răspuns

  Buongiorno.. Visto che si paga un GPS perché nu putem prezenta un produs da vendere anche?? Io sinceramente non ho capito ancora il profitto da dove arrive? Dați persoanele care achiziționează GPS-ul? Dalle persone che fanno acquisti??

  • răspuns

   Gentile Carmela, grazie per il tuo commento.
   Vă invităm să vă informați pentru că în Centro Clubshop sunt milioane de produse și servicii care sunt vândute de centinaia de companii.
   Nu numai, GPS-ul este un produs creat a vândut dall'azienda.

 3. răspuns

  Da, este cu adevărat grozav și apreciez întrebarea care guvernează. Sunt întotdeauna mulțumit de GPS (Pro) ca partener pentru a începe cu afaceri globale. Uneori, mi-a dat greșeala că unul dintre membrii echipei mele a plecat astăzi, dar încă sunt fericit și încrezător că partenerul de încercare de odihnă nu va face același lucru când și-a actualizat GPS-ul. Și asta înseamnă „începeți să vedeți imediat un viitor mai luminos, garantat!”

 4. Forgwe George

  răspuns

  Sunt nou aici, întrebarea mea este; ce se întâmplă dacă partenerii tăi la momentele de încercare nu își activează GPS-ul?

 5. Adekanbi

  răspuns

  Cum încep, câștig bani lunar fără să fac nimic sau care este procesul. Trebuie să știu toate aceste lucruri. Mulțumesc

 6. răspuns

  Si.si e d'acero fantastico..👍per me..! ma hazardo a dire per tutti noi..
  Dobbiamo crederci..avere fiducia.. perché..? E TUTTO VERO..Ma Proprio VERO..verificato in tempo..!
  E vi racconto la mia esperienza..ho provato tanti.ma tanti di Business..in tempo…fin'ora nessuno non mi ha dato..con investimento piccolo..così soddisfazione..pure essendo poco fiducioso..!?
  Provatelo vedete..che avete solo da guadagnare..💯

 7. răspuns

  Mulțumesc pentru orientarea persistentă și continuă, îmi place acest clubshop și în curând îmi voi activa calitatea de membru, deocamdată nu sunt pregătit financiar din cauza unor circumstanțe din Nigeria.

 8. LA

  răspuns

  Ciao sono Sara e sono in clubshop da un anno . Fiera d'essere in this network unico nel suo genere . Ho 66 anni e spero avere lunga vita da stare qui .il mio augurio è che, tutti voi possiate entrare a far parte di questa grande famiglia . Pozitivitatea acestei activități este mondială. La mia misiune .aiutare tutti a costruire per far tanti soldi, tutti trebuie star bene . Ringrazio Perroti . E il suo socio con tutto lo staff per l'aide che ci danno tutti i giorni. Dai cosa aspecte a farne parte.

 9. Mike Mota

  răspuns

  Vă mulțumesc mult, o problemă ca membru este reînnoirea GPS-ului, uneori este greu să reînnoiți GPS-ul din cauza cardului meu, acesta este motivul pentru care vă sugerez să aveți un card de membru unde ne este ușor să ne reînnoim GP5 și să facem cumpărături în magazinele Club Mall

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *