În calitate de partener Clubshop, creați cea mai bună afacere a oamenilor concepută vreodată.

Fără îndoială cu privire la asta!

În consecință, veți culege, fără îndoială, recompensele pe care le meritați.

Nici o îndoială cu privire la asta!

Dar trebuie să faceți parte din această afacere cu mentalitatea potrivită.

Mintea este ceea ce separă câștigătorii de învinși, bogați de săraci.

Unul dintre principalele motive pentru care anumite persoane rămân sărace pentru întreaga lor viață este că vor să câștige bani rapid.

Paradox destul de amuzant. Nu-i așa?

Dar dacă vă gândiți la asta, vom fi de acord că este logic.

De ce? Pentru că acești oameni încă nu au niciuna dintre cerințele de care au nevoie pentru a se îmbogăți începând de la zero: viziune, credință, persistență, rezistență.

Văd această lipsă cu nenumărați oameni în fiecare zi.

Dacă trăiți într-o situație care nu vă place astăzi și doriți să o schimbați, trebuie mai întâi să vă schimbați mentalitatea. În caz contrar, puteți perpetua doar starea actuală. Sună chiar evident.

Trebuie să fii un vizionar, nu un observator.

Observatorii sunt capabili să vadă și să perceapă ca reală situația pe care o trăiesc în prezent. Sunt victime ale lumii externe, deoarece nu au control asupra ei. 

Dacă se întâmplă ceva neplăcut, aceștia reacționează cu unele emoții negative. Dacă se întâmplă ceva bun, ei răspund cu niște emoții pozitive. În ambele cazuri, acestea se încheie acționând în consecință.

Deci, ei continuă să facă un pas înapoi și altul înainte într-o buclă nesfârșită care îi ține acolo unde sunt.

Vizionarii, în schimb, sunt oameni capabili persistent să vadă și să perceapă ca reală, la nivel emoțional, situația pe care doresc să o manifeste. 

Așa atrag gânduri, idei, oameni, situațiiîmprejurăriși orice ar putea avea nevoie pentru a se manifesta la nivel fizic, orice ar fi putut să-și imagineze și să dorească.

Aici nu este nimic ciudat sau ezoteric. Este modul în care funcționează universul. 

Avem dovada oriunde ne uităm în jurul nostru. Orice putem vedea acum nu a existat în trecut. A fost inițial imaginat și creat instantaneu la nivel vibrațional de mintea cuiva. 

Aceste vibrații au organizat și au atras toate gânduri, idei, oameni, situații, circumstanțe necesare pentru a efectua acțiunile necesare pentru a manifesta și la nivel fizic ceea ce a existat deja la cel vibrațional.

Înseamnă că ființele umane nu au limite. 

Este dovedit în mod constant de realizările mai remarcabile și mai rapide pe care le vedem an de an, grație a milioane de minți iluminate.

Problema pentru mulți dintre noi este că nu am atins aceeași conștientizare ca acele minți. Nici măcar de departe. Și nu vorbesc despre inventarea mașinii timpului.

Vorbesc doar despre lucruri foarte ușoare, cum ar fi creșterea veniturilor, de exemplu. Despre ce se referă afacerea oamenilor Clubshop.

Înțeleg că nu este atât de ușor să creezi acel comutator mental de care ai nevoie pentru a deveni un câștigător, dacă astăzi nu este exact ceea ce crezi că ești.

Dar cel mai bine ar fi dacă ai începe cumva.

Am proiectat Clubshop și GPS-ul său ca pe un vehicul puternic pe care îl puteți folosi pentru a atinge orice destinație pe care o puteți concepe și asta vă face să vibrați.

Dar chiar și aici, desigur, totul începe de la o viziune corectă.

De aceea am lansat deja instrumentul de proiectare Clubshop Profit Sharing.

Scăpați de frici, începeți să gândiți la mare și folosiți acest instrument cât doriți pentru a vedea cât puteți câștiga ca partener Clubshop odată ce, împreună, ne atingem obiectivele comune. 

Schimbați-vă proiecțiile mutând pârghiile de creștere a veniturilor după cum doriți. 

Experimentați cum vă simțiți o persoană bogată, câștigând zeci de mii de dolari pe lună, trăind din abundență pentru tot restul vieții.

Faceți acest lucru și nu ezitați să împărtășiți comentariile și sentimentele dvs. în Telegramă și Facebook comunități oficiale.

Nu în ultimul rând, rețineți întotdeauna formula infailibilă a succesului: 

Aveți credință, urmați calea, nu renunțați niciodată!

Ce? Nu sunteți încă partener?

Nicio problemă: poți abonați-vă la cel mai potrivit GPS direct aici și începeți instantaneu să creați împreună cu mii de alți parteneri din întreaga lume cea mai extraordinara afacere a oamenilor conceputa vreodata!

Deo Juvante!

Fabrizio Perotti

Din 1997 Clubshop a fost fidel misiunii sale - Să se alăture consumatorilor individuali împreună pentru a forma o vastă cooperativă de cumpărători, obținând astfel o putere de cumpărare consolidată extraordinară, astfel încât membrii noștri să poată achiziționa produse și servicii la cel mai mic cost posibil. - Pentru a extinde avantajele sistemului Free Enterprise la oricine dorește să își mărească veniturile lunare. - Să promoveze principiile libertății și democrației care sunt cuprinse în Constituția SUA. Pentru a încuraja dezvoltarea unei comunități economice vaste, autosuficiente, de „oameni care ajută oamenii” și dezvoltarea individuală a întregii persoane.

Comentarii (38)

 1. Tiberio Guglielmi

  răspuns

  E 'una condizione fundamentale l'immagine mentale care unul ha si e stesso. Il coraggio di mettere sempre in dubbio le proprie convinzioni, per poter îmbunătăți ogni giorno le proprie abilități de schimbare. Per questo ho fatto mio il motto: ”Per atinge lucruri diverse, trebuie să faci lucruri lecite diverse. Per atingere ciò che hai, basta fare quello che hai fatto fino ad oggi ”Il punto è: Sei soddisfatto di quello che hai ottenuto fino ad oggi?

 2. Roma

  răspuns

  Io.sono..e sono stata una visionaria..ho sempre sognato ..
  A volte deve tacere per essere sentito
  … .Ed uguale.deve andarvia per essere visti ..
  Vorei avere le ali per poter volare..le radici per ritornare..E JUSTI MOTIVI PER RIMANERE ..!

 3. Isaac efiom awai

  răspuns

  Vă rog, am nevoie de directive cu privire la modul de a investi în clopshop. Sunt interesat de afacere. Iată numărul meu de WhatsApp +2348105187556 vă rog ajutor ar trebui să mă localizați

 4. Tiemou Sylvain

  răspuns

  Bonjour, très réconfortant ce message de motivation.depuis plus d'un an maintenant je m'intéresse à l'entreprise Club stop.mon seul problème c'est le moyen par lequel payer mon GPS.et le temps passe sans m'en rendre cont.

 5. răspuns

  Bună, numele meu, mebukura Gabriel
  Sunt magazin de cluburi partenere de ceva timp
  Dar am o provocare financiară serioasă
  Oricum cred că într-o bună zi Dumnezeu va binecuvânta cu ajutorul meu destin.

 6. Rosa Giannoccaro

  răspuns

  Sono Fiera di Me stessa.
  Il mio Motto è: NON AVERE PAURA: te l'ho scris in maiuscolo, perché what that frena di più avere la mente aperta è la paura. Se anteponi a orice cosa di nuovo tu debba fare la paura, dificilmente inițiată il viaggio pentru noi scoperte. Abbandona la paura per tutto ciò ce nu rientra nei tuoi schemi di vita, non avere paura di qualcuno che veste diverso da te, non avere paura per qualcuno che non parla la tua lingua, non avere paura di alege ceea ce ti place a te solo perché non piace a molti. Insomma ogni volta che ti viene in mente la phrase “ho paura di fare questo ...” trasformala in “io non conosco e voglio vedere cosa succede“. La famosa paura del diverso è solo frutto della non conoscenza.

  • Francisco Figueira

   răspuns

   Ciao Rosa, ottime parole per riflettere su tante persoane care hanno încă paura di agire, di essere protagonist del proprio destino. Sunt și un membru al Clubshop și sunt încă fericit de avansat în acest mare proiect. benedizioni.

 7. răspuns

  Vă rog să mă ajutați să câștig bani pentru a-mi ajuta familia cu privire la aspectele financiare. Avem nevoie de bani pentru că mama mea este bolnavă și sunt mamă singură, am 2 copii. Mulțumesc și dumnezeiască! Numărul meu de WhatsApp este +639454891010

 8. Mike Mota

  răspuns

  Bună, eu sunt Mike Mota, am fost la Clubshop de ceva vreme, sperăm că lucrurile îmi vor schimba viața cândva.
  Mulțumiri

 9. Jonathan Onyebuchi

  răspuns

  Bună ziua, nu am fost membru activ din cauza lipsei de înțelegere
  Vreau să fiu activ ajută-mă
  Va multumesc foarte mult

 10. Michael Anthony Charo

  răspuns

  Da, știu că oamenii nu au nicio limită și m-am văzut foarte bogat și am adus toată realitatea și succesul în realitatea mea și știu că voi fi în curând

 11. Hoorkwap longmial

  răspuns

  Bună, intenționez să fiu membru, dar am provocări financiare de aceea nu particip

 12. Onarinde Bosede B.

  răspuns

  Mă bucur să mă alătur tipului de oameni care au aceeași mentalitate ca a mea, să-mi trăiesc viața de vis și chiar generația mea nenăscută

 13. Ikechukwu Ibeji

  răspuns

  Sunt mult în legătură cu toate informațiile pe care mi le-am dat prin e-mail. Acum vreau să întreb cum aș deveni un partener deplin al clubului mall, chiar dacă nu am bani, dar chiar vreau să fac parte din el, așa cum mă duc la asta,

 14. răspuns

  O dimineață fericită pentru toți, vă rog să mă ajutați să știu mai multe despre club și nu sunt bogat și nici prea sărac, arătați-mi sau adăugați-mă foarte bine, lăsați-mă să fac tot posibilul cu ajutorul pe care cred că l-ar primi de la o persoană sau individ binecuvântat. Numărul meu este acest 07017463786, împrumut telefonul pentru a veni online și acesta este numărul pe care îl puteți obține prin WhatsApp, mulțumesc, îmi pare rău dacă am adăugat sau am spus sau am folosit o cale greșită pentru a căuta ajutor.

 15. Avery Daley

  răspuns

  sunt Avery Daley locuiesc în jamaica ilove clubshop, dar lucrurile nu funcționează pentru mine, deoarece încep cu traseul și nu pot continua pentru că sunt disponibilizat ce pot face pentru a continua

 16. Suzette Favorit

  răspuns

  Salut! Sunt mult în legătură cu toate informațiile care mi-au fost date prin e-mail. Acum vreau să întreb cum aș deveni un partener afiliat complet, chiar dacă nu am laptop sau computer pentru a-mi folosi afacerea online, dar chiar vreau să o fac, Deci, cum mă descurc, o pot face doar cu telefonul meu Android?

  Mulțumesc.

 17. Suzette Favorit

  răspuns

  Vă mulțumim, Club Shop Reward Admin, aștept cu nerăbdare să aflați cum să aveți succes ca cineva de aici. Mi-ar plăcea să fac și să urmez.

  mulțumesc

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *